Longiderm Serum Eclafort 8% Pompfl 30ml

€ 35,00
close Niet beschikbaar

Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.

Onze Leveringsmethodes:

shop

Afhaling in de apotheek

SÉRUM ÉCLAFORT is een zeer efficiënt antiverouderingsserum met 8% glycolzuur (AHA) dat de textuur en teint van de huid helpt te verbeteren. Dit herstellende serum is samengesteld om het natuurlijke exfoliatieproces van de huid zachtjes te stimuleren om de ophoping van dode huidcellen te minimaliseren en de celvernieuwing te stimuleren, wat resulteert in een meer verfijnde, egale en stralende teint. De geavanceerde time-release technologie zorgt voor een gecontroleerde afgifte, langdurige werking en optimale werkzaamheid van het glycolzuur. De toevoeging van arginine en salix alba aan de formule verzacht en hydrateert de huid.

Anti-age serum

  • Het Alpha HydroxyAcid (AHA) helpt onregelmatige pigmentatie te verlichten. Bijkomende voordelen van glycolzuur zijn het verfijnen van poriën en het gladder maken van de huidtextuur.
  • De celvernieuwing wordt gestimuleerd, waardoor het collageen en elastine een boost krijgen.
  • Samengesteld voor vette huidtypes met neiging tot imperfecties.
  • Voor huiden die glycolzuur verdragen.

ACTIEVE INGREDIËNTEN: ARGININE, GLYCOLZUUR, SALIX ALBA

Deze gel is geschikt voor alle huidtypes, meer specifiek geformuleerd voor de vette huid met onzuiverheden. Afhankelijk van de gevoeligheid van de huid gedurende 2 weken 1x per dag aanbrengen op gereinigde en droge te behandelen zones. Als het goed wordt verdragen, 2x/dag aanbrengen. Vermijd blootstelling aan de zon omdat AHA de UV-gevoeligheid verhoogt. Het wordt sterk aangeraden om dagelijks zonnebescherming te gebruiken (zonnebrandcrème, hoed, kleding).

CNK 3274388
Organisaties Pharmacosmedics
Merken Longiderm
Breedte 45 mm
Lengte 116 mm
Diepte 45 mm
Behoud Kamertemperatuur (15°C - 25°C)